Všechny zprávy

Republikové finále SLZŠ o Pohár ministra - florbal

První republikové finále SLZŠ O pohár ministra školství ve florbalu se

konalo v Kopřivnici ve dnech 26. až 27. března. Akce byla velmi zdařilá. Sportovci si užili atmosféru velkého turnaje. Soutěž si můžeme připomenout zde.

Florbalová kvalifikace úspěšná pro týmy SŠ Zlínského kraje

Sportovní hala 1. ZŠ Holešov přivítala v pátek 20. února nejlepší florbalová družstva Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje

Číst celé >

Krajské kolo v přespolním běhu

Podzimní atletické soutěže základních a středních škol vyvrcholily ve středu 8. října 2014 krajským finále v přespolním běhu;

Seminář Center sportu Rabac 2014

Ve dnech 20. - 24. září pořádala AŠSK prakticko-teoretický seminář Center sportu a zástupců krajských a okresních rad AŠSK ČR. Setkání naplnilo svůj účel. Kromě pracovních záležitostí  si účastníci formálně i neformálně přededávali své zkušennosti ze své práce sportovně a společensky se vyžili.

Číst celé >

Garant gymnastiky, pořadatel Finále poháru ve sportovní gymnastice základních a středních škol, Prostějov 11. - 12. 4. 2014

Mgr. Oldřich Kadlec, garant sportovní gymnastiky, předseda Okresní rady Děčín (pro nás Olaf), spolu s dvěma kolegyněmi Bohunkou a Lenkou

AND 1 Cup 2014 vítězně pro školy ze Vsetínska

Krajské finále basketbalové soutěže AND 1 Cup 2013/2014 proběhlo ve čtvrtek 10. dubna 2014 v tělocvičně Základní školy Zachar Kroměříž.

Číst celé >

Republikové finále ve šplhu středních škol proběhlo v Holešově

V druhé polovině března se konalo Republikové fiánále Poháru AŠSK ČR ve šplhu.

Škola hrou 2013 skončila

Uplynulý víkend se konal vzdělávací seminář pro učitele 1. stupně Škola hrou.