Florbalová kvalifikace úspěšná pro týmy SŠ Zlínského kraje

v kategorii děvčat a hochů středních škol. Holešov po čtyřech letech opět hostil vítěze tří krajských kol, kteří spolu svedli souboj o účast na republikovém finále, jež proběhne v závěru měsíce března v Brně. Akce se konala pod záštitou radního pro oblast školství, mládeže a sportu Zlínského kraje PaedDr. Petra Navrátila a měla velmi dobrou sportovní úroveň; pořadateli byla kromě Krajské rady AŠSK ČR Zlínského kraje rovněž Česká florbalová unie, která zabezpečila technické zázemí a rozhodčí turnaje. Potěšitelným faktem pro organizátory byly výsledky obou kategorií – dívky z Gymnázia J.A. Komenského a JŠ s právem jazykové zkoušky Uherský Brod a hoši z SOŠ a Gymnázia Staré Město si vybojovali vítězství a budou reprezentovat náš kraj na celorepublikové soutěži 30.-31. března v Brně. Celý turnaj proběhl ve velmi dobré sportovní atmosféře díky skvělé práci pořadatelů a výbornému vedení a férovému koučování jednotlivých týmů svými vedoucími – všem včetně soutěžících florbalistek a florbalistů za to patří velký dík.

Pořadí na prvních třech místech

dívky:

1. Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s právem SJZ Uherský Brod