Škola hrou 2013 skončila

Podařilo se zorganizovat seminář, kterého se zúčastnilo 53 učitelek a učitelů základních škol z celé republiky. Aktivně se zapojili spolu s lektory v 6 lekcích - viz anotace. Z reakcí zúčastněných a podle odpovědí v dotaznících, za jejichž vyplnění všem děkujeme, můžeme říci, že se seminář povedl. Připomínky a náměty využijeme pro další ročníky.

 

Fotogalerie

 

 Video

 

Zveřejňujeme úryvky z několika pochvalných mailů, které nám udělaly radost, protože dokazují, ža takovéto praktické semináře mají smysl a učitelům, potažmo dětem, něco přinášejí: 

 

  •  Z celého víkendu jsem byla nesmírně nadšená. Na takovém semináři jsem byla poprvé, neměla jsem žádnou představu, ale takto bezvadný víkend jsem nečekala ani v nejmenším. Již dnes jsem zařadila některá cvičení do hodiny TV. Děti chvíli nevěřícně koukaly na nové hry, ale pak jsme si užily spoustu legrace.Ještě jednou děkuji a věřím, že se mi poštěstí zúčastnit se dalších vašich seminářů.
  • děkuji za  víkendový SEMINAŘ - regenerující osobně i pro děti. Teď - "rozdávat"!
  • ještě jednou i já děkuji za inspiraci lektorů a vaši skvělou přípravu. Poznatky jsem použila hned dnes u prvňáků a líbilo se všem.
  • seminář byl skvěle připraven a představoval pro mne velký přínos nových nápadů. Myslím, že stejně to vnímali i ostatní kolegyně a kolegové.
  • Moc Vám děkuji za f za celý víkend. Bylo to velmi inspirující a nabíjející. Moc bych si přála, aby to fungovalo i příští rok

 

 

Těšíme se na Školu hrou 2014. Budeme se snažit, aby byl nejméně stejně úsdpěšný jako letos.

Statut sportujicí školy

je záměr vytvořit značku kvality pro školy, kdy v mimoškolní sportovní činnosti vytváří škola podmínky pro pohyb dětí a rodičů.

Fotogalerie

Dotazník

Jak často sportujete?

Facebook

Metodický a informační portál AŠSK ČR