Republikové finále ve šplhu středních škol proběhlo v Holešově

Předposlední březnový týden (21. - 22. 3. 2014) hostil Holešov již popáté nejlepší závodníky ze středních škol celé České republiky přiRepublikovém finále Asociace školních sportovních klubů ČR ve šplhu.

Soutěž se konala v tělocvičně Střední policejní školy a Vyšší policejní školy MV Holešov a pořadatelský tým pod vedením Mgr. Daniela Koláře se svého úkolu zhostil tradičně na výbornou – zástupci 20 škol byli velmi spokojeni se soutěžními i ubytovacími podmínkami. Vítězství si odvezly týmy Bezpečnostně-právní akademie Brno (dívky) a Střední školy polytechnické Brno (hoši); domácí závodníci policejní školy získali stříbrné příčky v obou kategoriích a podtrhli svými pěknými výkony úspěšnou kulisu celé soutěže.

Výsledky:

Dívky

1. BPA Brno
  2. SPŠ a VPŠ Holešov
  3. Gymnázium Olomouc - Hejčín

Hoši

1. SŠP Brno
  2. SPŠ a VPŠ Holešov
  3. Gymnázium Olomouc - Hejčín

Mgr. Svatava Ságnerová

Děkujeme Svatce Ságnerové, předsedkyni Krajské rady Zlínského kraje za čas, který Asociaci věnuje, za podporu činnosti na školách a podporu učitelů, organizátorů  sportovních soutěží.

Sekretariát Praha