Školní sportovní kluby využívají jak vybavení škol, tak pořizují vlastní vybavení. Řada větších investic je realizována přes celostátní granty a pořízené vybavení je v trvalé zápůjčce.

AŠSK u svých partnerů zajistila výhodnější podmínky nákupu pro své členy a to jak učitele, trenéry, školy.

Můžete tak čerpat výhod od výrobce pohárů a cen Sabe, prodejce vybavení a oblečení pro sport Sportmade, výrobce a prodejce sportovnícho a tělocvičného výbavení Jipast, výrobce míčů Gala, prodejce florbalového vybavení Eflorbal, či internetový obchod značky Adidas Lion sport. Pokud cestujete za sportem ať s dětmi či v rámci dovolené, můžete se obrátit na specializovanou cestovní agenturu BK Tour.

Pro další informace naštivte případně web AŠSK

Adidas Lion Sport BK Tour Gala Sport
ADIDAS BK Tour GALA